Pano Tipi Klimalar

Pano Tipi Klimalar

Klima sektörünün önde gelen pano klima ve evaporatif soğutma sistemlerinde CARNOT Soğutma Ekibi olarak hizmet vermekteyiz..
Pano Klimaları (soğutucular) sıcaklığın +55°C'ye kadar çıkabildiği ortamlarda kullanılabilir. Bu klimalar, pano içi istenen sıcaklık çevre sıcaklığından düşük olduğunda veya yüksek ısının giderilmesi gereken durumlar için uygundur. Aynı zamanda soğutma işlemini gerçekleştirirken panonun IP koruma sınıfını etkilemezler.
Dış hava devresinin iç kısmına yerleştirilen filtre sayesinde çevre havada ne kadar toz veya yağ parçacıkları olsa da (klima )soğutucu çalışabilir. Filtrenin değiştirilmesi çok kolay ve ucuzdur. Bunun yanında filtreyi değiştirerek cihazın kullanım ömrü boyunca verimli çalışması sağlanır.
Klimalarda (soğutucularda), pano içi sıcaklık kontrol sistemi ve arıza durumunda devreye giren alarm sistemi bulunmaktadır. Pano üstü, yanı ve kapı tipi klimalar (soğutucular), kullanıcıya yerleştirme alternatifini sunmaktadır.

Otomasyon panolarında, Motor kontrol Panolarında, Kompanzasyon - PLC Panolarında, Elektrik Panolarında yüksek ısıdan kaynaklı sorunlarının çözümü Pano - Kabin İklimlendirme Sistemleridir.
Pano Klimaların özellikle bakım maliyeti ve filtresiz olması işletmelerin uzun vadede maliyetlerini azaltması açısından son derece avantajlıdır.

Pano Tipi Klimaların Genel Özellikler

- Bakım ve Servis Kolaylığı
- Uzun Ömürlü
- Estetik Tasarım
- Ürün Çeşitliliği

Ürün Tipleri

- Klimalar
- Havadan havaya ısı değiştiriciler
- Havadan suya ısı değiştiriciler
- Dış Ortam Klimaları
- Dış Ortam havadan havaya ısı değiştiriciler.
- Tavan Monteli Pano Kliması
- Harici Tip Pano Kliması
- Yüksek Ortam Sıcaklığı Klimaları

Seriler
- İç Ortam Klimaları
- Dış Ortam Klimaları
- Isı Değiştiricileri