Free Cooling Chiller

Free Cooling Chiller Sistemleri

Kış aylarında soğuk olan iklim şartlarından yararlanarak doğal ve düşük maliyetli soğutma yapan Free Cooling Chiller sistemleri, avantajlı soğutma sağlamaktadır. İhtiyaç duyulan soğutmanın büyük bir bölümünü doğal yollarla karşılamayı sağlayan Free Cooling Chiller grubu teknolojiyi işletmenize getirmektedir.
Kolay bakım süreçleriyle de masraflarınızı azaltan Free Cooling Chiller, ihtiyaca göre farklı bağlantı türleriyle de montaj yapmaya olanak sunmaktadır.
Üretilen üniteler, özellikle veri merkezi endüstrisinde verimliliği ve güvenilirliği ile müşteri memnuniyetini sağlamak için geliştirilmiştir. Veri merkezinin üstüne ve yanına kurulabilen bu üniteler, birçok farklı sektörde faaliyet göstermektedir.
Free Cooling Chiller Fiyatları açısından bütçe dostu satış yapan ekibimiz, satış sonrası Free Cooling Chiller Servisi hizmetleriyle de bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Size özel çözümler için bizi arayın?

Genel Özellikler

- Düşük ses seviyesinde çalışır.
- Montaj kolaylığı sağlar.
- Düşük işletme maliyeti vardır.
- Enerji verimliliği sağlar.
- Maksimum performanslıdır.
- Kolay bakım yapılır.
- Koruma fonksiyonları vardır.
- Güçlü sistem özelliğine sahiptir.

Free Cooling Üstün Özellikleri

İş yerlerinde, ayrı iklimlendirilmesi gereken binalarda ve endüstri tesislerinde kolay montaj özellikleri ve yüksek performansları nedeniyle tercih edilmektedir.

Free Cooling Uygulama Alanları

- Endüstriyel Üretim Tesisleri Chiller
- Kozmetik İmalat Tesisleri Chiller
- Tekstil ve İplik Sanayi Chiller
- Gıda ve İlaç Sanayi Chiller
- Boya Üretim Tesisleri Chiller
- Otel Chiller Sistemleri
- AVM Chiller Sistemleri
- Fabrika Chiller Sistemleri