Kartal Klima servisi

Kartal Bölgesinde Aynı Gün İçinde Klima Servis Hizmetleri..
Carnot Soğutma Ekibi Kartal klima servisi olarak İstanbul?da her ilçede hizmet vermeye devam ediyor.
bakımda ve onarımda profesyonel ve uluslararası standartlarda hizmet vermeye dikkat etmektedir. Müşteri Memnuniyetini her zaman göz önünde bulunduruyoruz..

CARNOT Kartal klima servisi ekiplerimiz ev ve iş yerleriniz için aşağıda belirtilen hizmetleri vermektedir..

- Servis danışmanlığı
- Klima Bakımı
- Tamir & Onarım
- Montaj & Demontaj
- Yedek Parça & Aksesuar satış ve temini hizmetleri
- Uygulama alanı için keşif
- Müşteri Bilgilendirme
- Müşteri için Öneride Bulunma

Klima Servisi Klima Bakımı Nasıl Yapıyor ?

Normal Klima Bakımı ( evsel bakım)
Klimanın çalışıp çalışmadığı kontrolu ( yaz modu/ kış modu) Klima ısıtma ve soğutma modunda çalıştırılır, klimanın ısıtma veya soğutma sorunu varmı kontrol edilir.
Klima Arıza Kontrolü
Klima arızası yada ileride oluşabilecek arızalar konusunda bilgi verilir. Arıza rastlanırsa Müşteri onayından sonra arızası giderilir.
Klima Temizlik Kontrolü
Klima iç unite evaparatör ve klima filtreleri kontrol edilir ve klima iç unite filtreleri temizlenir. Bu sonucun ardından dezenfekte işlemi uygulanır.
Klima dış unite ve gaz kontrolü
Klimanın dış unitesi ve klima gaz kontrolü dijital manometre yardımıyla yapılır. Gaz eksik ise müşteri onayından sonra klima gaz şarjı yapılır.
Profesyonel Bakım (İş yerleri bakım)
Profesyonel bakım yapılacak firmayla bakım sözleşmesi yapılması müşteri memnuniyeti acısından gerçekten önemlidir ve yılda en az iki kez klima bakımı yapılması tavsiye edilir.
Klimanın bakım yapılmadan önceki arıza kontrolü
Klimanın ısıtma ve soğutma konumlarında çalıştırılarak iç ve dıs unitelerin ne durumda olduğu kapasitelerinin ne olduğu ve kablo hattında, borularda vb arıza sebebleri olup olmadığına bakılır. Klimanın sensörleri, kompresörü, elektronik kartları, fanı kontrol edilir.
Klimanın Bakım işlemi
Klimanın İç unite kapakları sökülerek bakım işlemine başlanır. Klima iç unite hava cıkış kanalı, klima hava filtresi, klima fan pervanesi, su gider hattı ve klima iç unite evapratörü özel klima ilaçlarıyla temizlenerek tekrar yerine takılır. Klimanın dış unitesi basınçlı su ile temizlenir klimanın dış unite kabloları ve calışan cihazların amper ve voltaj ölçümleri yapılır.Bu işlem bittikten sonra dış unitenin gaz kacak kontrölü ve gaz ölçümleri yapılır. Problem konusunda bir arıza veya gaz şarjı yapılacaksa müşterinin bilgisi doğrultusunda işlemler yapılır.
Klimanın Dezenfekte İşlemi
Klimanın bakımları arızaları giderildikten sonra klima çalışır duruma getirilir ve Klimanın İç unitesi tamamıyle dezenfekte edilerek müşterimize teslim edilir.
Klima Bakım Sözleşmesi yapılır ise Müşteriye faydaları
Klimada bakım sozleşmesi yapıldıktan sonra klimalar faal durumda iken ( bakımı yapılmış, arızaları giderilmiş) ileride oluşabilecek arızalardan( bakım sözleşmesi suresince) hiç bir servis ucreti alınmaz. Sadece klima parça değişiminde parçanın asıl olan ücreti işçiliksiz olarak müşteriden temin edilir.

Carnot Soğutma'dan, Klima Servis Hizmeti Alamanın Avantajları

Ekonomik Fiyat

Ekonomik Fiyat Avantajı

Carnot Müşterilerine Fiyat konusunda'da seçenekler sunmaktadır.

Arıza Tespiti

Klima Arıza Tespiti

Aldığınızı Servise danışmanlarımız bilgi alır müdahele hızlandırılır..

Sağlıklı Ortam

Evinizi iş yerinizi Düşünüyoruz

Eviniz ve iş yerinizde sağlıklı ve rahat ortam yaratılır eşyalarınız dağıtılmaz..

Hızlı Servis

Hızlı Servis Ekibi

Klima Servisi Ekibimiz gelen servis çağrılarını aldıktan sonra hemen arıza bölgesine intikal eder..