İstanbul klima arıza servisi

Klima Arıza Servisi


- Klima Arızaları, Klima Arıza İşlemleri

Yaşam ve iş alanlarında kullanılan yaz, kış istenilen sıcaklık ayarı ile çalışan klimalar, iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsim koşullarına göre farklı hava şartlarına maruz kalırlar. Bu süreçte cihazların iç ve dış yüzeylerinde kirlenme ve tahribat meydana gelir. Yetkili klima servisi tarafından cihazın performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için periyodik olarak bakım işlemi yapılması gerekir. Klimalarınızın arızalarını tespit edip onarımını yapmaktayız. Tüm marka klimaların tamiri ve onarımını yapmaktayız. Klimalarda olan teknik arızaları,servis ekibimiz gelerek tespit etmektedir.Daha sonra teknik arızalara bağlı olarak parça değişimi,gaz bakımı,elektriksel onarım gibi onarımları yapmaktayız.

Sistem odası, UPS Odası, Laboratuar, Ev, ofis, mağaza ,dükkan gibi mekanlarda kullanılan en popüler klima markalarının Teknik servis hizmetlerini sunmaktayız. Tüm marka ve modeller için İstanbul klima arıza servisi hizmeti..

Klima Arıza Marka ve Model Gözetmeksizin!
Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. Ayrıca:

Cihazın verimli çalışması için,
Klima arızalarının önüne geçebilmek için,
Enerji tasarrufu sağlamak için,
Fatura maliyetlerini azaltmak için,
Sağlığınız için,
Konfor ve güvenliğiniz için,
Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,
Klimanın ömrünü uzatmak için,
Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.